UA-138678613-1

Inne informacje

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Informacja o liczbie urzędników wyborczych

Dyrektor Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Koninie przekazuje do wiadomości informację z dnia 27 marca 2018 r. o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Informacja o liczbie urzędników wyborczych

Dyrektor Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Koninie przekazuje do wiadomości informację z dnia 13 marca 2018 r. o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Informacja o liczbie urzędników wyborczych

Dyrektor Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Koninie przekazuje do wiadomości informację o liczbie urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

Wyborco! Sprawdź, czy jesteś w rejestrze wyborców!

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz! Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować...

Konsultacje dotyczące propozycji nowych wzorów kart do głosowania stosowanych w wyborach samorządowych

Konin, dnia 19 czerwca 2017 r. KOMUNIKAT W SPRAWIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH DOTYCZĄCYCH NOWYCH WZORÓW KART DO GŁOSOWANIA

Zatrzymaj banner przewijany